Poradna: Tchánovi zemřela matka . 12.11.2010 se dostavil k notářce

Sekce: Dědictví

Otázka:

Tchánovi zemřela matka . 12.11.2010 se dostavil k notářce kde došlo k vyřizování pozůstalostí . Byl tam i jeho bratr jakožto druhý dědic . Tchán předal bratrovi 5000,. Kč na odhad , který mu prý zašle ,ale do dnešního dne nic nepřišlo . je možné se proti tomuto odhadu odvolat ikdyž příjde později ? Domníváme se , že bratr neposílá schválně aby se proti tomu nešlo odvolat v řádné době a tchána tak připravil o část majetku . Dkuji za vyřízení dotazu . S pozdravem Kysela.A

liberec , Liberec , 24.11.2010
Odpověď

Znalecký posudek by měl být k nahlédnutí i u pověřeného notáře, příp. se lze dotázat přímo u znalce, který posudek zpracovává. Teoreticky znalecký posudek napadnout lze, ale je to složitější. Doporučuji kontaktovat advokáta.

, 14.12.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference