Poradna: ¨V pátek 25.2.2011 nám zemřel kamarád o kterého jsme

Sekce: Dědictví

Otázka:

dobrý den, ¨V pátek 25.2.2011 nám zemřel kamarád o kterého jsme se rok starali,byl velice nemocný.V nemocnici mi byl vydán jeho OP na zařízení pohřbu.Problém je v tom,že po něm zůstal barák a hospoda v Praze 4 Kamýk.On zůstal sám bez rodičů a dalších příbuzných.Před jeho úmrtím jsme dali provozovatelce hospody výpověď z nájmu bytových prostor,ale i nebytových prostor,ale ona se nechce vystěhovat a dělá si veliké nároky na tento majetek.Bylo mi zděleno,že mají závěť,kterou podepsal on někdy v lednu,ale u tohoto podpisu bylo pouze provozovatelka a nikdo jiný a potom dodatečně se tam podepsali svědkové.Přes rok mu neplatila žádný nájem ani z nebytových ani bytových prostor.Kam se mohu obrátit.Jaktože po jeho smrti tam stále provozuje hospodu a bydlí v jeho domě?Odebírá jeho elektřinu,plyn,vodu.v bytových prostorách.děkuji Karlík Roman 608958579

Praha 4 Kamýk , Praha 1 , 03.03.2011
Odpověď

Byla-li závěť posouzena notářem, že je formálně v pořádku, pak mohla být dědicem tato dědička ze závěti. Výsledek dědického řízení lze zjistit na příslušném okresním/obvodním soudu nahlédnutím do dědického spisu, nejste-li však příbuznými zesnulého, musíte prokázat, že na tom máte právní zájem. Doporučuji kontaktovat advokáta.

, 05.04.2011Inzerce z regionu

nabídka, 11.3.2024, 13:46
Kamenictví v pohřebnictví

Nabizime k dovozu tento automobil, ktery je...


Firmy z tohoto regionu:

Granit.cz

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Praha 3


Pohřební a kremační ústav ELPIS

Sekce: Pohřební služba, Město: Praha 8 - Bulovka


Obřadní síň, krematorium Motol

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 5


Velká obřadní síň krematoria Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10


Kaple sv. Václava, Vinohradské hřbitovy

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 3


Malá obřadní síň (Baxova), krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10


Obřadní síň krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10 - Vinohrady
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference