Poradna: v pátek 4.2.2011 mi zemřel otec. Podnikal a víme že

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den, v pátek 4.2.2011 mi zemřel otec. Podnikal a víme že po něm zbyli nějaké dluhy. Kancelář měl doma a tak by mě zajímalo jak se určuje vlastnictví věcí. Chtěla bych vědět podle čeho notář stanoví věci které patřili zemřelému když nemáme od spousty věcí účtenky. Tatínek měl dost nářadí, ale to má i můj manžel a vše je uloženo na společném místě. Jak se v takovém to případě postupuje. To samé je i co se týká věcí v domácnosti kterou sdílel s maminkou. Děkuji za odpověď.

Vrchlabí , Vrchlabí , 06.02.2011
Odpověď

Notář vychází zejména ze sdělení pozůstalých.

, 22.02.2011

Firmy z tohoto regionu:

Smuteční obřadní síň Kukleny v Hradci Králové

Sekce: Obřadní síně, Město: Hradec Králové
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference