Poradna: zacatkem prosince mi nahle zemrela maminka,bydlela

Sekce: Dědictví

Otázka:

dobry den, zacatkem prosince mi nahle zemrela maminka,bydlela sama, ja ziji v zahranici, byt byl zapeceten a klice si nechala policie, s tim,ze je poslou notari.31 ledna me pozval notar na dedicke rizeni, kde po me chtel doklady, zavet ...atd, ktere pochopitelne nemam, nebot nemam pristup do bytu.klice nema, nebyly mu zaslany a pome chce odhad bytu...na zaklade ceho??byt uz je 2 mesice zavreny a ani notar nevi, jak dlouho to pry bude cele trvat.navic ja ziju s rodinnou v zahranici a nemuzu cestovat sem a tam.... jake je reseni a doba vyrizeni??kdy se KONECNE dostanu do bytu?na dedictvi jsme 2, ja a bratr ,u ktereho bydlim,vzhledem k tomu, ze kde jsem bydlela mam zapecetene dvere??? predem dekuji za odpoved

, 22.02.2011
Odpověď

Předání klíčů notáři ze strany policie je nutné urgovat na policii. Znalecký posudek může vyhotovit některý z oslovených znalců bez větších potíží i bez prohlídky bytu – vyjde z ceny obvyklé v daném místě a čase u bytu obdobného. Doba vyřízení je různá, od doložení znaleckého posudku by to však již nijak dlouho trvat nemělo.

, 22.02.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference