Poradna: zamlčení majetku

Sekce: Dědictví

Otázka:

Sestra zemřelé matky,vypravila pohřeb a byla tedy na notářství pozvána jen ona.Tam uvedla,že matka neměla žádný majetek a nepatrná částka z jejího účtu byla vyplacena jí.Neuvedla však,že prodala její družstevní byt a peníze si nechala zaslat na svůj účet.Na notářství mi bylo sděleno,že musím získat doklady o tomto prodeji a požádat o nové dědické řízení.To bylo samozřejmě zastaveno a usnesení zasláno jen sestře matky,která vypravila pohřeb.Jsme tři sourozenci a podvodné jednání naší tety se nám samozřejmě nelíbí.Poraďte prosím,s poděkováním Marie Klímková.

Rožnov pod Radhoštěm , Rožnov pod Radhoštěm , 18.10.2012
Odpověď

Bohužel v tomto případě Vám nemohu poradit více než Vám již poradil notář. Pokud nemáte důkazy, které by prokazovaly prodej bytu, tak věc nebude možno nijak řešit. Doporučuji kontaktovat zmíněné bytové družstvo, možná Vám vyjdou vstříc.

Marta Ptáčková , 11.11.2012

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň Zádveřice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Želechovice

Sekce: Obřadní síně,


Smuteční síń Vsetín

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Újezdec u Luhačovic

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Vizovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Horní Lhota

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Jižní Svahy

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Tečovice

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Slavičín

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Štípa

Sekce: Obřadní síně,
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference