Poradna: Zdravím vás. Prosím o radu. 30.6.2011 mi zemřela maminka.Jsem

Sekce: Dědictví

Otázka:

Zdravím vás. Prosím o radu. 30.6.2011 mi zemřela maminka.Jsem jediné dítě.Chtěla bych se dědictví zříci ve prospěch otce/jejího manžela/.Chtěla bych aby byl tatínek zabezpečený. Já peníze tolik nepotřebuji.Já jsem vdaná,máme dvě děti 15,19 let.Jaký je nejvýhodnější postup, co byste mi poradili, jak postupovat. Jaké náležitosti k tomu potřebuji. Já nyní odjíždím na 2 měsíce do zahraničí. Díky za odpověď.

Česká Třebová , Česká Třebová , 06.07.2011
Odpověď

V takovém případě můžete s otcem uzavřít dohodu o vypořádání dědictví, dle níž přenecháte dědictví otci. Soud dědickým usnesením dohodu o vypořádání dědictví schválí.

, 21.07.2011

Firmy z tohoto regionu:

POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference