Poradna: Zemřela mi bezdětná sestra,jsen jediný bratr a sestra

Sekce: Dědictví

Otázka:

Zemřela mi bezdětná sestra,jsen jediný bratr a sestra převedla svůj dům a ostatní pozemky na synovce již svého zemřelého manžela.Mám nárok na nějaké dědictví po své sestře,např.věci které patřili našim rodičům a sestra je měla u sebe.Jedná se např. i o album našich fotek,kralickou bibli a jiné osobní věci.Nebyl jsem přizván k vyřízení dědictví.Není mi známo,jakou formou se sestry majetek převedl na jinou osobu.Děkuji

Blešno okres HK , 24.03.2011
Odpověď

Prokážete-li právní zájem , lze u příslušného soudu zjistit výsledek dědického řízení po vaší sestře, zejména, který notář dědictví projednával, kdo byl dědicem a jak bylo dědické řízení skončeno.

, 05.04.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference