Poradna: Zrušení spoluvlastnictví

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den,mám dotaz ohledně vypořádání dědictví.V roce 2006 mi zemřel otec a já jsem zdědil 1/4 podílu na nemovitost,druhou 1/4 nevl.batr a 1/2 teta.Do dnešního dne není dědictví vypořádáno.Navrhl jsem písemně zrušení spoluvlastnictví a žádal finanční kompenzaci,ale nesouhlasím s částkou,která mi byla nabídnuta,byla totiž poloviční.Prosím o radu,jak mám postupovat,ohledně té ceny,zatím to nechci řešit soudně.Předem děkuji za odpověd.Martin

Děčín , Děčín , 04.02.2012
Odpověď

Zde není možný jiný postup než dohoda. Nedojde-li k dohodě, zruší a vypořádá podílové spoluvlastnictví na návrh některého spoluvlastníka soud.

Marta Ptáčková , 07.03.2012

Firmy z tohoto regionu:

Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference