Poradna: Chci se zeptat, Mé kamarádce umřel tatínek a byla jsem

Otázka:

Dobrý den, chci se zeptat, Mé kamarádce umřel tatínek a byla jsem pozvána na obřad. Jaká je vhodná květina a počet? Chtěla bych koupit bílou růžičku. Je to vhodné? A kdy a kam se pokládá? Ještě jsem na pohřbu nebyla a nechci tam udělat ostudu. Děkuji za radu s pozdravem Veronika.

, 16.04.2009
Odpověď

Zajděte do květinářství a požádejte o smuteční vazbu. Každé květinářství smuteční vazbu umí a jistě vědí, že se dává sudý počet květin. Pokud chcete kytici z bílých růží může být, ničemu to nevadí. O tom jak postupovat při obřadu Vám nemohu přesně říci, protože jsou různé zvyky dle regionů. Mohu Vám jen doporučit sledujte ostatní a postupujte jako oni.

Julius Mlčoch , 17.04.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference