Poradna: Chci se zeptat.Po rozloučení se zesnulou babičkou je

Otázka:

Dobrý den chci se zeptat.Po rozloučení se zesnulou babičkou je pohoštění pro zůčastněné .Pronáší se tam poděkování zůčastněným a nějaký přípitek?

Široká Niva , 03.01.2009
Odpověď

Pohřební hostina její organizace je plně v režii toho, kdo ji pořádá. Pokud cítí potřebu zúčastněným poděkovat za účast a vzpomenout na zemřelého v krátkém proslovu s pozvednutím číše na jeho památku může to samozřejmě udělat. Nebylo by ale vhodné, aby jednotlivě účastníci hostiny pronášeli své přípitky.

Julius Mlčoch , 11.01.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference