Poradna: Chtěla jsem se zeptat na účast na pohřbu. Bývalému

Otázka:

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na účast na pohřbu. Bývalému manželovi zemřela maminka, rozešli jsme se před čtyřmi lety, každý máme už svou rodinu. Nevím, zda na pohřeb jít nebo poslat pouze kondolenci. Děkuji za odpověď

Rakvice , 14.06.2007
Odpověď

V tomto případě záleží na Vašem vzájemném vztahu s bývalým manželem. Kondolence by jistě měla být projevena a i osobní účast na pohřbu je možná, pokud jste udržovali přátelský vztah i po rozvodu.

Julius Mlčoch , 21.06.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference