Poradna: Dne 22.9.2008 mi zemřel přítel ve věku 21let. 6let

Otázka:

Dobrý den, dne 22.9.2008 mi zemřel přítel ve věku 21let. 6let jsme se přátelili velmi blízce. Protože náš vztah byl díky okolnostem utajovaný, nevím jak se v tomto těžkém období zachovat. Jeho rodiče me kontaktovali s tim jestli chci prijit na pohreb,asi se o nas dozvedeli s sms, ktere si precetli u nej v mobilnim telefonu.Ale jinak si myslim že celou dobu o našem vztahu nemeli tušení. Ted bych mozna uvitala kdyby o vsem vedeli. Nevim jakou kytici na pohreb koupit, jak projevit uprimnou soustrast a zda sdelit jim jaky jsme meli mezi sebou vztah. Děkuji za odpoved

Drnholec , 25.09.2008
Odpověď

Na tento dotaz se velice těžko odpovídá. Neznám všechny okolnosti utajeného vztahu. Pokud jde o kytičku, jistě nebude nikomu podezřelé, když položíte kytičku z řezaných květů. Pohřbu se jistě zúčastnit můžete, protože tam bude jistě spousta lidí a nebudou Vás nějak zvlášt sledovat. Pokud jde o rodiče tak v tom Vám neporadím, protože jak jsem již řekl neznám okolnosti. Pokud budete cítit, že jim můžete pomoci v této těžké chvíli, tak udělejte vše pro to, aby jste jim pomohla. Přeji Vám Hodně síly do tohoto období.

Julius Mlčoch , 02.10.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference