Poradna: Měla bych menší dotaz ohledně pohřbu mého dědečka.

Otázka:

Dobrý den,měla bych menší dotaz ohledně pohřbu mého dědečka. Zemřel před 3 dny,a v rodině se nemžeme dohodnout zda se hodí aby muži na posledním rozloučení házeli do hrobu květiny. děkuji za odpověd

zbůch , 07.06.2010
Odpověď

V tuto chvíli Vám asi odpověď již problém nevyřeší. Vhození kytičky do hrobu je forma posledního pozdravu zemřelému při pohřbu do hrobu. Není vůbec podstatné zda jí do hrobu vhazuje žena nebo muž. Při posledním rozloučení v obřadní síni také nosí k rakvi květinové dary zemřelému i muži a není to nic mimořádného.

Julius Mlčoch , 14.06.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference