Poradna: Neopravnena úprava hrobu

Otázka:

dobrý den, prosím o radu. V r. 2011 jsem pořídil za své finance hrob pro mé zemrele rodiče. Ma sestra odmítla hrob pořídit a též se finančně podilet. Bohužel od té doby vzala hrob za své a k mé nelibosti na něm neustále něco mění. Předělává na něm výsadbu i přes můj nesouhlas. Odnáší kytky které jsem tam já dal a mění je za své. Na což jsou svědkové. Nájem platím jen já.je to pro mě urážlivé a není mi z toho dobře. Spolufinancovat hrob nadále odmítá. Dle mého názoru je takové jednání nemorální ne li protiprávní. Bohužel jsem v zákonech nic o tomhle nenašel a tak vás prosím o radu jak postupovat.abych si nemohl na hrob který jsem zaplatil a nájem taky platím sam nemohl dát ani kytku a musel trpět výsadbu kterou si ona zamane se mi nelíbí, což je snad pochopitelné. Děkuji za radu. Domluva s ní bohužel není.

, Vsetín , 29.10.2020
Odpověď

Dobrý den. Z Vaší otázky jasně vyplývá, že s ní není řeč.
Doporučuji obrátit se na advokátní kancelář a použít jejich
služeb. Jaroslav Mangl-předseda Asociace

Jaroslav Mangl

Firmy z tohoto regionu:

Kostel - Štípa

Sekce: Obřadní síně,


Smuteční síń Vsetín

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Lukov

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň - kremace Zlín

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Všemina

Sekce: Obřadní síně,


Kostel Vsetín - Dolní Jasenka

Sekce: Obřadní síně,


smuteční síň Petřvald

Sekce: Obřadní síně, Město: Petřvald


Kostel - Újezdec u Luhačovic

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Jižní Svahy

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Želechovice

Sekce: Obřadní síně,
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference