Poradna: Potřebovala bych poradit.Zemřela mi sestřenice /49

Otázka:

Dobrý den.Potřebovala bych poradit.Zemřela mi sestřenice /49 let/,jak velkou kytici mám zajistit? Děkuji za odpověď.Olga Štefanová

, 12.08.2008
Odpověď

Neznám samozřejmě Váš vzájemný vztah se zemřelou. Domnívám se, že kytice z řezaných květin provedená ve smuteční vazbě je na místě. Smuteční vazbu Vám jistě v květinářství připraví. Co do velikosti, řešil bych asi 6 nebo 8 květin doplněné zelení podle druhu květin a malou černou stuhou bez nápisů. Vše skutečně ale záleží na Vás a na Vašem vzájemném vztahu se sestřenicí.

Julius Mlčoch , 14.08.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference