Poradna: Prosím chtěla jsem se zeptat,zeptat zemřela sestra

Otázka:

Dobrý den,prosím chtěla jsem se zeptat,zeptat zemřela sestra mého bývalého přítele.Měla jsem s ní pěkný vztah, ale posledních šest let jsme se neviděly a nějak jsme se odloučily.Prosím jak se zachovat na pohřbu k rodičům mého bývalého přítele. Každý z nás již má své rodiny. Ale smrt mě velice zasáhla, přece jen nějakých pět let byla součástí mého života a brala jsem ji jako kamarádku. Děkuji moc

Roudno , 10.03.2009
Odpověď

Jsem přesvědčen, že v tomto případě není třeba hledat nějaký vážnější problém. Rodina i blízcí sestry Vašeho bývalého přítele jistě přijmou Vaší účast na pohřbu i projevenou soustrast. Vždyť je to normální přístup mezi lidmi, kteří k sobě měli blízko.

Julius Mlčoch , 22.03.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference