Poradna: reklama pohřební služby

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda může mít pohřební služba reklamu v televizi ( na místním kanálu)kde představuje otevření nové pobočky a po městě rozvěšené směrové tabule. Děkuji Skřivanová

Nýřany , Nýřany , 28.06.2013
Odpověď

Formu a možnosti reklamy pohřební služby upravuje zákon č. 40/1995Sb. o regulaci reklamy. Myslím, že Vámi popsaný způsob je se zněním §6a tohoto zákona v rozporu.

Julius Mlčoch , 28.06.2013

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.