Poradna: svokor

Otázka:

dobry den,zomrel mi svokor,dost mlady.mala som ho velmi rada aj s mojimi detmi.s muzom sa velmi lubime,len nevychadzame spolu s jeho sestrou,cize svagrinou a ani so svokrou.teda sa chcem opytat,ci je potrebna kondolencia na pohrebe im dvom.so svokrou su dlhe roky rozvedeni a nezili spolu.a svagrova...???dakujem za radu,ak nejaka vobec je.vlastne som chcela vediet komu ja ako nevesta mam kondolovat.jana

Trencin , 19.09.2012
Odpověď

Kondolence vyjadřuje pozůstalým Vaše porozumění pro jejich zármutek. Pokud by je Vaše kondolence měla spíše rozčílit, tak od ní upusťte. Neznám poměry mezi Vašimi příbuznými a tak mohu jen obtížně radit.

Julius Mlčoch , 30.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference