Poradna: zasedací pořádek v krematoriu

Otázka:

Dobrý den, zemřel mi tatínek a v zítra nás čeká pohřeb v krematoriu. Tatínek žil nyní se svou druhou ženou , se kterou neměl vlastní děti, ale vychovával její dvě dcery, které mají také iž svoje rodiny. Já mám ještě bratra oba již máme také vlastní rodiny. Pohřbu se bude účastnit i naše maminka( tatínkovo první žena). Jaký je správný zasedací pořádek při obřadu? Máme s bratrem sedět u jeho druhé ženy nebo u maminky ?

jihočeský kraj , 09.11.2011
Odpověď

Jistě bude Vaší přítomnost více potřebovat Vaše maminka. Druhá manželka má své děti a ty ji určitě v tuto těžkou chvíli pomohou.

Julius Mlčoch , 23.11.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.