Poradna: zomrela mi starka

Otázka:

dobry den zomrela mi starka a zajtra mam ist na pohreb ,,, mama mi povedala ze starkej mozem dat nieco na pamiatku do truhly... neviem vobec co jej mam dat ... co by bolo vhodne ?? poradte mi prosim ... dakujem

Slovensko , 26.05.2013
Odpověď

Je mi líto, ale moje odpověď je již zbytečná. Pohřeb již proběhl a doufám, že Vám maminka poradila nejlépe. Do rakve můžete dát malou kytičku nebo nějaký malý předmět, který by jí Vás připomínal.

Julius Mlčoch , 28.05.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference