Poradna: Chtěla bych uctít památku svého známého pana Václava

Otázka:

Chtěla bych uctít památku svého známého pana Václava Malíka, který zemřel 25.11.1968 v Ústí nad Labem(nar.1945) a nevím, na jakém hřbitově v UL leží. Předem děkuji za ochotu a pomoc.

Pardubice , Pardubice , 13.10.2008
Odpověď

Bohužel na tento dotaz nelze odpovědět. Musíte kontaktovat pozůstalé pokud je znáte, nebo se spojit s provozovatelem hřbitovů v Ústí nad Labem a pokusit se získat informaci od nich. Na tomto místě nelze tyto údaje uvádět z důvodu ochrany osobních údajů. Pozůstalí by mohly podat žalobu pro porušení zákona na ochranu osobních údajů.

Julius Mlčoch , 31.10.2008

Firmy z tohoto regionu:

Kamenictví Kůrka

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Přelouč


POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference