Poradna: ! Chtěla bych Vás poprosit jestli by jste mi nemohli

Otázka:

Dobrý den! Chtěla bych Vás poprosit jestli by jste mi nemohli sdělit číslo hrobu kde je pochován můj děda Antonín Nachtmann který zemřel v červnu 1976! Jsem z Jižní moravy a více informací od rodiny nemám! Chtěla bych jet na Velikonoční svátky na hrob ale bohužel neznám ani číslo hrobu! předem děkuji Rachůnková Markéta

Břežany , 06.03.2008
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Neuvádíte ve kterém městě a na kterém pohřebišti má být Váš děda pohřben. Neexistuje centrální databáze ve které by byly tyto údaje uvedeny. Zároveň Vás musím upozornit, že tuto informaci může provozovatel pohřebiště poskytnout jen má-li k tomu svolení nájemce hrobového místa.

Julius Mlčoch , 12.03.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference