Poradna: Dobrý večer 30.6.tohoto roku mi zemřel otec,se kterým

Otázka:

Dobrý večer 30.6.tohoto roku mi zemřel otec,se kterým jsem se moc nestýkala.Byl zpopelněn v Sokolově,kde před tím bydlel.Potřebuji vědět,kde se dozvím,zda je na místním hřbitově již jeho urna. Děkuji za odpověd' Dominika

Rotava u Sokolova , 06.10.2009
Odpověď

Je mi líto, ale na tento dotaz neumím odpovědět. Za prvé neuvádíte celé jméno otce a alespoň rok jeho narození. I tak by to bylo dost složité. Doporučuji Vám spojte se s pohřební službou v Sokolově domnívám se že je tam jenom jedna a to pohřební služba EXCELENT tel:352604049 a u nich se pokusit zjistit zda pohřeb nezajišťovali a jaký je osud urny se zpopelněnými ostatky. Také Vám mohou poskytnout telefon na správu hřbitova. My na tyto informace nemáme nárok a ani by nemohly být zveřejněny. To by bylo v rozporu se zákonem na ochranu osobních údajů.

Julius Mlčoch , 02.11.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference