Poradna: Dobrý večer, ráda bych porosila o pomoc, nebo o radu

Otázka:

Dobrý večer, ráda bych porosila o pomoc, nebo o radu kam se obrátit! V roce 2008 2. září byla zavražděna manželem moje kamarádka Lenka Jurkovičová narozena 7.2. 1973 za svobodna Chocholoušová, bytem Přadlácká 30 Brno.Nevím kde je pohřbena a ráda bych se s ní rozloučila!Jsou dvě možnosti buď Brno, nebo Neslovice, tam bydlí její matka. Už nevím kam se obrátit o pomoc, snad vy mi pomůžete.Prosila jsem i pana Hrdličku, protože to býval mého tatínka(zemřel)kamarád a spolupracovník, bohužel žádná odpoveď nepřišla! Děkuji za každou zprávu, Jana Králíková.

Lomnička u Tišnova , 14.07.2010
Odpověď

Na tento dotaz nelze odpovědět protože tuto informaci nikde nezjistím. Pokuste se kontaktovat její matku, ta by to mohla vědět, nebo zkuste Správu hřbitova Brno. Jenda Hrdlička byl teď v lázních a tak možná nemohl na Váši prosbu reagovat, pokuste se ho kontaktovat znova.

, 25.07.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference