Poradna: dohledávám životopis československého konzula v Itálii

Otázka:

Dobrý den, dohledávám životopis československého konzula v Itálii za první republiky, který zemřel ve službě 30.11.1926 v Miláně v Itálii, kde byl i zpopelněn a poté převezen do vlasti. Nedaří se mi najít místo, kde je uložena jeho urna. Místo jeho trvalého bydliště byla Praha Střešovice, ale po obvolání asi 30 pražských hřbitovů se mi nedaří najít místo jeho odpočinku. Chtěl bych se zeptat na koho by bylo možné se ještě obrátit. Děkuji za Vaši odpověď.

Čachotín , 02.08.2010
Odpověď

Bohužel tyto informace budou asi dost těžko dohledatelné. Hrobové místo mohlo zůstat neproplacené a urna byla poté vyjmuta a uložena do společného hrobu. Nevím, které hřbitovy jste kontaktoval. Zkuste ještě Hřbitovní správu Malvazinky e-mail. malvazinky@hrbitovy.cz . Do jejich správy spadají hřbitovy, kde by mohla být, vzhledem k bydlišti, urna uložena

Julius Mlčoch , 10.08.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference