Poradna: HLEDÁM HROB KAMARÁDKY.

Otázka:

PROSÍM O RADU KDE JE POHŘBENA MOJE DOBRÁ KAMARÁDKA PAVLA KOŽUŠNÍKOVÁ NAROZENA 25. NEBO 26.07.1951 A ZEMŘELA 18.05.2012 VE FRÝDKU-MÍSTKU V LDN. POHŘEB BYL BEZ OBŘADU A MĚLA KREMACI. MĚLA BY MÍT SNAD RODINOU HROBKU NEBO HROB S RODINOU KUBÁSKOVÁ. POTŘEBUJI ZJISTIT ČÍSLO HROBU ZESNULÉ. DĚKUJI ROMANA VRŠKOVÁ

Dr. Tyrše 3103, F-M , 30.07.2012
Odpověď

Bohužel na tento dotaz nelze odpovědět. Jednak nemám kde tyto údaje zjistit a i kdyby se je podařilo zjistit, nelze je na internetu zveřejnit. Jsou pod ochranou zákona na ochranu osobních údajů.

Julius Mlčoch , 06.08.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference