Poradna: Hledam informace o me zemrele matce ktera je vice jak

Otázka:

Hledam informace o me zemrele matce ktera je vice jak jeden rok na druhem brehu bohuzel neznam jeji presne datum umrti ale vim kde a na co a to je nemocnice moc na ifarkt byla spopelnena a jeji urna je ulozena na hrbitove litvinov,jmenuje se Jitka Veverkova r.nar.1945 prosim o pomuze mi nekdo predem dekuji

Litvinov , Litvínov , 04.01.2007
Odpověď

Promiňte, ale dost dobře nerozumím Vašemu dotazu. Co vlastně chcete o mamince zjistit? Pokud víte kde je maminka pohřbena, tak by Vám provozovatel pohřebiště jistě přesné datum úmrtí řekl. Má to jistě napsáno v evidenci od hrobového místa. Jistě bude mít i List o prohlídce mrtvého a tam bude uvedeno kde k úmrtí došlo. Příčina smrti je součástí zdravotnické dokumentace a je považována za citlivý osobní údaj a může být sdělena jen přímým pozůstalým.

Julius Mlčoch , 04.01.2007

Firmy z tohoto regionu:

Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference