Poradna: Jmenuji se Monika Šilarová a hledám mojí pozůstalou

Otázka:

Jmenuji se Monika Šilarová a hledám mojí pozůstalou babičku. Vím, že zemřela, ale neviděla jsem jí od 6 let. Jenom bych měla na vás dotaz, jestli by jste mi neporadily na koho bych se mohla obrátit. Děkuji za odpověď.

, 23.11.2008
Odpověď

V tomto pátrání Vám bohužel moc nepomohu. O tom zda a kdy zemřela by měl být v centrální evidenci obyvatel, ale tato databáze je přístupná jen státním orgánům. Pokud znáte poslední místo pobytu Vaší babičky pokuste se získat informaci od sousedů nebo ostatních příbuzných., případně od pohřební služby v místě působící. Je to pátrání na delší čas a nutně bude potřeba osobních návštěv třeba u provozovatele pohřebiště, matrice na obecním úřadě apod. Většinou ještě bude nutno doložit příbuzenský vztah k zemřelé babičce. Přeji Vám úspěšné pátrání.

Julius Mlčoch , 26.11.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference