Poradna: Jmenuji se Věra Čabalová, roz.Šildrová.Včera jsem se

Otázka:

Dobrý den, jmenuji se Věra Čabalová, roz.Šildrová.Včera jsem se ozvěděla od vzdálených příbuzných,že zemřel muj bratr ,pan Lubomír Šildr,datum narození 3.6.1952.Jelikož bydlím v Košicích – SR, nemohu si tuto správu ověřit osobně, jiné kontakty nemám, proto Vás prosím o zaslání jakékoliv informace na uvedený mail.Srdečně děkuji.Věra Čabalová

Košice , 14.11.2010
Odpověď

Bohužel tuto informaci nemám kde získat. Žádný registr veřejně přístupný, kde by byly uvedeny osoby zemřelé neexistuje. Musíte získat informace od známých a příbuzných Vašeho bratra.

Julius Mlčoch , 14.11.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference