Poradna: Minulý týden zemřela naše dlouholetá přítelkyně paní

Otázka:

Minulý týden zemřela naše dlouholetá přítelkyně paní Šíblová z Vyškova, prosím sdělte mi, kdy a kde bude smuteční obřad. Děkuji.

Vyškov , Vyškov , 03.07.2006
Odpověď

Velice problematická otázka. Za prvé neexistuje žádná centrální evidence pohřebních obřadů, takže se to teoreticky nedá zjistit. Prakticky by znamenalo obvolat pohřební služby např. v okolí Vyškova a zjistit, u které pohřební služby byl pohřeb pani Šiblové objednán. To však není vše. Informaci o pohřbu smíte vydat teprve po zjištění od objednavatele pohřbu, že s uveřejněním souhlasí, protože to spadá pod zákon č.101 o ochraně osobních údajů jako citlivý údaj. Mohlo by se stát, že rodina to někomu neoznámí protože si nepřeje jeho účast na pohřbu. Pokud by jste tuto informaci poskytli mohli by jste se dostat do právního sporu s objednatelem pohřbu. Takže radím, omluvit se, že tyto informace nelze po internetu ani telefonicky poskytovat.

Julius Mlčoch , 03.07.2006

Firmy z tohoto regionu:

Velká obřadní síň Ústředního hřbitova města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Malá obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Obřadní síň - Rajhrad

Sekce: Obřadní síně, Město: Rajhrad


Velká obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Restaurace Napoleon

Sekce: Smuteční hostina, Město: Brno
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference