Poradna: Můj Otec zemřel před 12 lety a naše rodiny se přestaly

Otázka:

Dobrý den.Můj Otec zemřel před 12 lety a naše rodiny se přestaly stýkat. Chtěla bych najít kde je pohřben. Na úmrtním listu je místo a datum pohřbu: Slezská Ostrava,13.května 1994. Jméno otce je Radim Košař nar. 22.srpna 1968 a umrtí 7.5.1994 Nešlo by zjístit kde jeho hrob najdu? Děkuju předem za odpověď.

Raduň , 14.11.2010
Odpověď

Bohužel na tento dotaz nemohu na tomto místě odpovědět. Jsou to informace, které se nemohou zde zveřejňovat. Pátrat musíte u příbuzných nebo v evidenci pohřebišť, kde by mohl být pohřben, nebo uloženy zpopelněné ostatky. Ty však nemusí být uloženy na pohřebišti a to trochu situaci komplikuje.

Julius Mlčoch , 14.11.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference