Poradna: Nie je nám známe či ešte žije,ale pravdepodobne zomrela.

Otázka:

Mohli by ste nám zistiť či dotyčná pani ešte žije alebo už umrela.Ona s mužom a synom chodila do Tatier a ubytovávala sa v podtatranskej obci Lendak asi pred 29 rokmi.My sme s nimi mali vzťahy.Naposledy bola pri nás v 8/1986 ako rozvedená.Do r.1988 nám poslala listy.MENO DOTYČNEJ:MILADA KANTOROVÁ,bydlisko:Holečková 8,PÍSEK 39701.Prosím aj o zistenie jej bývalého manžela Karel Kantor ktorý sa po rozvode odsťahoval do Protivína 39811

Kežmarok,SK , 28.05.2013
Odpověď

Bohužel na tento dotez neumím odpovědět, nemám totiž tuto informaci kde zjistit.

Julius Mlčoch , 29.05.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference