Poradna: Obracím se na vás se žádostí a prosbou o kterou moc

Otázka:

Dobrý den, obracím se na vás se žádostí a prosbou o kterou moc stojím. Naše rodina Jelínkova má v Praze v Olšanech rodinnou hrobku, chci se vás zeptat, zda by bylo možné dostat info. o tom, kdo všechno je pochován a v jakém roce v rodinné hrobce. S příbuznými nejsem v kontaktu a jsem z jihu čech, tak se s touto prosbou obracím na vás. Předem děkuji.

, 15.02.2008
Odpověď

Bohužel na Váš dotaz nemohu odpovědět. Jednak se to od hřbitovní správy nedozvím, a za druhé bych zveřejněním porušil zákon č. 101 o ochraně osobních údajů. Informaci o tom kdy byl kdo do hrobky pohřben získáte na Hřbitovní správě Olšany, Vinohradská 2807 (hlavní vchod na Olšanské hřbitovy). Také záleží kdo je nájemcem hrobového místa. Pokud jste to Vy pak to nebude problém, je-li to však někdo jiný z příbuzenstva, budete muset mít jeho souhlas k poskytnutí této informace. Zkuste ještě svůj dotaz poslat rovnou na e-mail: olsany@hrbitovy.cz, oni Vám jistě přesněji odpoví o podmínkách k získání této informace.

Julius Mlčoch , 18.02.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference