Poradna: Potřebovala bych zjistit kde je pohřben můj otec jmenoval

Otázka:

Dobrý den potřebovala bych zjistit kde je pohřben můj otec jmenoval se František Spidlík rok nar.5.5.1955 a zemřel kolem 20/21 června nebo července 2006. Děkuji

Dubčany , 04.09.2007
Odpověď

Bohužel z těchto údajů nejsem schopen Vám odpovědět. Musíte zjistit kde zemřel, kdo vypravoval pohřeb, u které pohřební služby a z těchto informací vycházet v dalším pátrání. Žádná centrální evidence o tom kde je kdo pohřben neexistuje. Přeji Vám úspěch v pátrání.

Julius Mlčoch , 13.09.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference