Poradna: Potrebovala bych, zjistit muj strecek zemrel nedavno,

Otázka:

Potrebovala bych, zjistit muj strecek zemrel nedavno, ale nevim kde byl pohrben, jeho jmeno je Adam Pastva, bydliste Petrkovice, vek 63, mohli by jste zjistit informace, kdy zemrel? Dekuji, s pozdravem Zaneta.

, 05.11.2007
Odpověď

Bohužel na tento dotaz nelze odpovědět. Neexistuje žádná centrální databáze zemřelých a místem jejich pohřbení. Pokud chcete zjistit kde je Váš strýček pohřben, musíte kontaktovat příbuzné a tuto informaci zjistit od nich, jiné cesty není.

Julius Mlčoch , 06.11.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference