Poradna: Před rokem mi zemřel jeden dobrý kamarád a já se marně

Otázka:

před rokem mi zemřel jeden dobrý kamarád a já se marně snažím zjistit kde je pohřben....jeho jméno je Štěpán Milý...a budu vám velmi vděčná,poku´d se vám podaří zjistit kde,myslím že pohřeb byl na strašnické....děkuji vám moc!

Praha , Praha 1 , 07.05.2008
Odpověď

Bohužel na tento dotaz nelze plně odpovědět. Pokuste se dozvědět něco bližšího od příbuzných nebo pozůstalých. Já jsem v našich záznamech zjistil, že bylo pohřební službou TRANQULLITAS s.r.o. Praha, Italská 6 120 00 Praha 2, objednáno poslední rozloučení se zemřelým Štěpánem Milým a to na den 26. 6. 2007 ve 12,40 hod. v Baxově obřadní síni Strašnického krematoria. Pohřební služba Tranqullitas si po obřadu zemřelého odvezla ke zpopelnění v krematoriu Kladno. Nevím proto komu byla vydána urna se zpopelněnými ostatky ani nezjistím kam byla urna uložena. Jediná cesta k pravdivé informaci vede opravdu jen dotazem u pozůstalých.

Julius Mlčoch , 14.05.2008Inzerce z regionu

nabídka, 11.3.2024, 13:46
Kamenictví v pohřebnictví

Nabizime k dovozu tento automobil, ktery je...


Firmy z tohoto regionu:

Pohřební a kremační ústav ELPIS

Sekce: Pohřební služba, Město: Praha 8 - Bulovka


Granit.cz

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Praha 3


Obřadní síň krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10 - Vinohrady


Malá obřadní síň (Baxova), krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10


Kaple sv. Václava, Vinohradské hřbitovy

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 3


Obřadní síň, krematorium Motol

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 5


Velká obřadní síň krematoria Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference