Poradna: prosba o radu

Otázka:

Dobry den. Chcela by som Vas poprosit o radu. Mojmu priatelovi zomrela mamicka ked mal 9 rokov. Pamata si len na to, ze bola spopolnena v krematoriu v Olomouci. Do dnesneho dna nevie kde je hrob jeho mamicky. Pamata si len, ze urna zostala v krematoriu. Od jej smrti preslo uz viac ako 28 rokov a on stale tuzi najst hrob. Prosim pomozte mi ak je to mozne nájst hrob jeho mamicky. Neviem co k tomu potrebujete ake udaje. Viem iba priezvisko Mrvová. Zomrela v roku 1985. Dakujem vam za aku kolvek informaciu. Madárová

Prievidza , 07.09.2013
Odpověď

Obraťte se na krematorium v Olomouci. Tam by v matrice zpopelnění měli mít údaj, kdo urnu vyzvedl, nebo jak s ní bylo naloženo.

Julius Mlčoch , 10.09.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference