Poradna: Prosím o akékoľvek informácie. Už dlhšiu dobu hľadám

Otázka:

Prosím o akékoľvek informácie. Už dlhšiu dobu hľadám svojho otca Josefa Kuropatu (8.5.1947). Jeho posledná trvalá adresa bola registrovaná v Prerove, aspoň podľa mojich informácíí. Údajne zomrel už minulého roka 20.11.2007. Potrebovala by som zistiť, kde ho pochovali a prípadne akékoľvek ďalšie informácie.Vrelo vopred ďakujem.

Bratislava SR , 25.11.2008
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Centrální databáze zemřelých neexistuje a státní centrální evidence obyvatel, kde by měl být údaj o tom zda zemřel není volně přístupný. Pokuste se kontaktovat další příbuzné, nebo jeho známé a od nich zjistit další informace. Také by Vám mohli pomoci na správě pohřebiště v Přerově, pokud tam byl pohřben nebo uložena urna. Víc Vám bohužel nemohu pomoci. Správu hřbitovů v Přerově provádějí Technické služby města Přerova, tel. +420 581 201 285.

Julius Mlčoch , 07.12.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference