Poradna: Prosím vás jsem zoufalá protože nevím kde už mam zjistit

Otázka:

prosím vás jsem zoufalá protože nevím kde už mam zjistit zda je to pravda. před pár dny mi mel udajne zemřít kamarád. mel 16.1. 2007 automobilovou čelní srážku s kamionem. jeho sestra mi to tak napsala ale nechtela mi nic víc k tomu říct. chci jen vedet zda je to pravda. pohřeb mel mít dnes 19.1.2007 Ve Strašnicích. jmenoval se Jirka dal jeho jmeno bohužel neznám, ale pocházel z Prahy a bylo mu 20 let. mohli byste to prosím vás nejak zjistit a dát mi vedet? Dekuju

Lipník nad Bečvou , Lipník nad Bečvou , 23.01.2007
Odpověď

Bohužel z uvedených údajů Vám nemohu dát uspokojující odpověď. Dne 19.1.2007 nemá ve Strašnicích pohřeb žádný dvacetiletý Jirka. Protože Však ze zkušenosti vím, že pokud by k úmrtí došlo 16. 1., jak uvádíte, nemohl by pohřeb být již 19. 1., ale rozhodně později. Prověřil jsem tedy i další dny, ale ani v těchto dnech není objednán žádný pohřeb dvacetiletého Jirky. Pokuste se znovu spojit s jeho sestrou a zjistit více informací od ní.

Julius Mlčoch , 23.01.2007

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň na Městském hřbitově v Prostějově

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň Rozstání

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Obřadní síň Malé Hradisko

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň -kostel husitské církve - Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Smuteční síň Hranice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hranice


Obřadní síň Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference