Poradna: Prosim vas o radu.Pred nekolika lety mi zemrel otec.Rada

Otázka:

Dobry den.Prosim vas o radu.Pred nekolika lety mi zemrel otec.Rada bych navstivila jeho hrob.nevim kde je pohrbeny.Lze to zjistit i bez pomoci rodiny?Jak?Diky nashledanou

okr.Olomouc , 18.01.2007
Odpověď

Zjistit se to dá, ale je to obtížné v tom, že nevíte, na kterém pohřebišti byly jeho ostatky uloženy. Znamenalo by to navštívit všechny pohřebiště v okolí jeho bydliště, nebo bydliště jeho rodiny a u správce pohřebiště zjistit, zda mají v evidenci pohřbených uvedeno jméno Vašeho tatínka. Musím Vás však upozornit, že byl-li pohřeb žehem, může být urna se zpopelněnými ostatky uložena doma, nebo na jiném místě než na pohřebišti. Pokud alespoň trochu je možná komunikace s rodinou, bude to nejsnažší jak tuto informaci zjistit.

Julius Mlčoch , 18.01.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference