Poradna: Protože jsem nikde nesehnal kontakt na správce v Teplicích,

Otázka:

Dobrý den, protože jsem nikde nesehnal kontakt na správce v Teplicích, obracím se na Vás s následující prosbou: V Teplicích bydleli a zamřeli manželé Rudolf Milský a Oliva Milská (můj prastrýc a prateta). Protože přes evidenci obyvatelstva nejsem schopen o nich získat žádné informace, mohl bych určité údaje získat z dat uvedených na náhrobním kameni hrobu. Problém je však v tom, že nemám ponětí, kde hrob Milských leží a není v mých silách obcházet teplické hřbitovy hrob od hrobu. Podle mne by však správce hřbitovů měl mít evidenci o pohřbených, ale jak jsem se zmínil, nemohu se s ním kontaktovat. Proto bych byl velmi rád, kdybyste mi mohli pomoci a sdělili mi alespoň adresu na koho bych se mohl obrátit, aby mi identifikoval, kde rodina Milských je pochována. Děkuji Vám za spolupráci.

, 22.07.2009
Odpověď

Protože nevím na kterém hřbitově by mohl být Váš prastrýc a prateta pohřbeni, doporučuji Vám zavolat na provozovatele, což je obec, v tomto případě Magistrát města Teplice tel: 417510111 a od nich zjistit kdo pro ně vede evidenci pohřbených na jednotlivých hřbitovech. Dál pak, budete-li mít štěstí a zachovaly se údaje od jednotlivých hrobových míst, zjistit kde se nachází ostatky Vašich předků.

Julius Mlčoch , 24.07.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference