Poradna: úmrtí v německu

Otázka:

prosím o radu před 5 měsíci mě zemřel manžel, který má německé i francouzké občanství.A žil v německu a já v čechách Já ho po celou dobu sháněla.až mě napadlo ho dát do tabazáze nezvěstných.a během 2 dnů se mě ozvala ambasáda v německu a že je po smrti německé úřady mě to nedali vědět, že prý nezjistili žádné příbuzné a tak tento případ uzavřeli.jenom vím, podle ambasády, že budou muset tento případ znovu otevřít a vysvětlit , proč nehledali příbuzné. zatím mě správci dědictví neposlali vůbec žádné informace. Prosím co mám dělat a kam se mám obrátit ? Německy moc neumím. děkuji

, Most , 29.03.2019
Odpověď

Dědictví bude podle všeho probíhat v Německu, takže nezbývá než se obrátit na německého advokáta, který Vám ve věci může pomoci.

Pavel Kuchynka

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Vysočanské zahrady a.s.

Sekce: Obřadní síně,


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference