Poradna: Zoufale hledám svoji chůvu. Byla pro mě jako babička.

Otázka:

Zoufale hledám svoji chůvu. Byla pro mě jako babička. Umřela již před třemi měsíci. Z pracovních důvodů v zahraničí jsem ztratila kontakt a až dnes jsem se dozvěděla že babička umřela. Moc Vás prosím o pomoc. Už jsem prochodila celý hřbitov v Chomutově ale nikde jsem ji nenašla. (Zdena Miklošková z Chomutova) Děkuji Vám

Chomutov , Chomutov , 10.07.2007
Odpověď

Bohužel žádná centrální evidence zemřelých neexistuje, takže Vám mohu pomoci pouze radou. Chozením po hřbitově nic nezjistíte. Musíte začít u příbuzných pokud je měla, nebo v místě jejího posledního bydliště od sousedů se doptat, zda zemřela doma nebo v nemocnici. Dalším zdrojem informací je nebo jsou pohřební služby v Chomutově, jistě některá její pohřbení zajišťovala. Pokud nikoho neměla a tudíž nikdo neobjednal pohřeb, tak jej určitě objednal sociální odbor Obecního úřadu v Chomutově. I tam by mohli mít informaci kdo a kde pohřeb prováděl a ten zase bude vědět kde je třeba urna uložena. Víc Vám asi nejsem schopen pomoci.

Julius Mlčoch , 11.07.2007

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Vysočanské zahrady a.s.

Sekce: Obřadní síně,


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference