Poradna: 29.5.2009 zemřel můj tatínek, který byl převezen pohřební

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, 29.5.2009 zemřel můj tatínek, který byl převezen pohřební službou k provedení zdravotní pitvy. Vybral jsem si jinou službu u které jsem sjednal celý pohřeb s tím, že si otce vyzvednou na příslušné patologii. Druhý den mi však zavolali, že otec tam není a museli pro něho dojet a zaplatit pohřební službě, která ho vezla k pitvě a převezla ho po jejím provedení k sobě. Je takový postup v pořádku a musím ne zrovna malou částku uhradit i když už ji mnou vybraná služba uhradila? Děkuji

Olomouc , Olomouc , 03.06.2009
Odpověď

Pohřební služba, která zajišťovala převoz Vašeho tatínka na pitvu a po jejím provedení zpět si náklady na dopravu účtuje zdravotní pojišťovně. Vám tedy mohou účtovat jen náklady spojené s uložením zemřelého v chladícím zařízení za dobu od převozu z pitva do doby, kdy si jej vyzvedla pohřební služba zajišťující pohřbení. Zkontrolujte si proto co Vám pohřební služba účtuje a zda je to v souladu s jejich ceníkem.

Julius Mlčoch , 15.06.2009

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň -kostel husitské církve - Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Obřadní síň na Městském hřbitově v Prostějově

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Smuteční síň Hranice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hranice


Obřadní síň Rozstání

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Obřadní síň Malé Hradisko

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference