Poradna: ceny pohřebních služeb

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den.Je možné sesypat 3 urny do jedná aby se vešli do jednoho kolumbária a jaký je poplatek Děkuji

, Sokolov , 14.11.2014
Odpověď

Bohužel všechny zpopelněné ostatky ze tří uren se do jedné určitě nevejdou. Řešení jak s ostatky naložit Vám může nabídnout provozovatel pohřebiště, kde jsou urny uloženy. Přicházel by v úvahu rozptyl nebo vsyp na daném pohřebišti , nebo pronájem další kolumbární schránky. Pokud se provede rozptyl, je možno část ostatků uložit do malých vzpomínkových uren a ty pak ponechat v kolumbární schránce.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Karlovy Vary, Nejdek - Roman Neudert

Sekce: Pohřební služba, Město: Nejdek


Pohřební ústav EXCELENT s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Sokolov
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference