Poradna: Chci se zeptat, zda je možné a kolik by stála úprava

Sekce: Ostatní

Otázka:

Chci se zeptat, zda je možné a kolik by stála úprava hrobu vysypáním plochy v rámu jemným bílým štěrkem. A popřípadě na koho se obrátit. Jedná se o hrob na ruském hřbitově. Děkuji Diallo

, 23.11.2008
Odpověď

Na tuto otázku Vám nejlépe odpoví správce hřbitova. Pokud máte na mysli ruský hřbitov na Olšanských hřbitovech v Praze, tak je to: Hřbitovní správa Olšany, Vinohradská 1835, 130 00 Praha 3. Telefon 272011113. e-mail: olsany@hrbitovy.cz.

Julius Mlčoch , 26.11.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.