Poradna: Chtěl sem se zepta jestli nevite o pohřbu dne 9.06.2009.

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den chtěl sem se zepta jestli nevite o pohřbu dne 9.06.2009. ve 12:00. Měl se uskutečnit v olšanech Praha.Bil to totíš muj kamarat a ja sem ho znal jen pod přezdívkou tak jestli byste mi prosim vas nemohl zdělit jeho jmeno.Mockrat vam děkuji.Prí byl spopelněn.To je boužel vše co vym.

Vyšehořovice , 09.06.2009
Odpověď

V Nové obřadní síni na Olšanech měl opravdu dne 9.6. ve 12 hodin pohřeb poměrně mladý muž. Bohužel jeho jméno Vám nemohu sdělit, protože to nedovoluje zákon o ochraně osobních údajů. Pokuste se sehnat více informací od známých a přátel. Třeba přes ně zjistíte kontakt na jeho rodinu. Je mi opravdu líto, ale touto formou tyto údaje zveřejňovat nesmíme.

Julius Mlčoch , 18.06.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference