Poradna: Chtěla bych se Vás zeptat jaké náležitosti musím vyřídit

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat jaké náležitosti musím vyřídit když chci převést babiččinu urnu ke svojí mamince? Nyní leží na hrobě kde by nechtěla být a chtěla by být u své matky. Tak bych ráda její přání než zemřela splnila. Jen nevím jak postupovat. Předem děkuji. S pozdravem Sobotková

, 06.06.2009
Odpověď

Pokud nejste nájemcem hrobového místa, kde je uložena urna Vaší babičky vy, pak musíte požádat toho kdo jím je o souhlas s vyjmutím urny. Potom se spojte se s provozovatelem pohřebiště, předložte mu souhlas nájemce hrobového místa a požádejte o vyjmutí urny s tím, že ji budete převážet a ukládat na jiném pohřebišti. Na pohřebišti, kde je uložena urna Vaší maminky se postup opakuje. Opět musíte mít souhlas nájemce hrobového místa s uložením urny a pak požádáte provozovatele pohřebiště, aby urnu Vaší babičky uložil do hrobu k Vaší matce.

Julius Mlčoch , 15.06.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference