Poradna: Chtěla bych se zeptat jaká je doba trvání od zpopelnění

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaká je doba trvání od zpopelnění zesnulého k předání urny,když bude pohřben do hrobu,vedle svého zesnulého druha.Zda musí být pro tento pohřeb nutná nějaká specialní urna?Je možné,že by to trvalo i měsic od zpopelnení??Děkuji předem za Vaší odpověd

Sokolov , Sokolov , 26.08.2009
Odpověď

Urnu se zpopelněnými ostatky můžete dostat třeba do dvou hodin od zpopelnění. Záleží na krematoriu a na pohřební službě která si zpopelnění u krematoria objednala. Pro uložení urny do hrobu se používají různé obaly přímo na úřední urnu ve které krematorium zpopelněné ostatky vydává, nebo je možné do hrobu umístit betonový nebo platový sklípek pro uložení více uren. Pokud máte přání uložit urnu co nejdříve projednejte tot s pohřební službou, která pohřeb zajišťovala a oni Vám jistě vyhoví a urnu z krematoria přivezou a s provozovatelem pohřebiště projednají její brzké uložení do hrobu. Toto může být vyřízeno v poměrně krátké době. Záleží na místních podmínkách.

Julius Mlčoch , 06.10.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference