Poradna: Chtěla bych se zeptat jestli lze zjistit kolik je pohřbeno

Sekce: Ostatní

Otázka:

Chtěla bych se zeptat jestli lze zjistit kolik je pohřbeno v jednom hrobu lidí. Pokud ano, kde bych se mohla dozvědět něco bližšího. Hledám své předky do rodinné kroniky. Děkuji.

Bílany okres Kroměříž , 27.07.2007
Odpověď

Ano mělo by to být uvedeno v evidenci, kterou vede k hrobovému místu provozovatel pohřebiště. U něj tuto informaci získáte, ale bude to asi placená služba. Přeji Vám úspěch v pátrání.

Julius Mlčoch , 09.08.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference